![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/s_1.jpg)
ŞEHİTKAMİL NAMAĞLUP SERİYİ SÜRDÜRÜYOR
YEŞİL – SİYAHLILAR 3 PUANA 3 GOLLE ULAŞTI
Elbistan Belediyespor, önünde maça hızlı başlayan Şehitkamil Belediyespor ilk golü 10.dakikada penaltıdan Hasan Bal’ın ayağından buldu. Bu dakikadan itibaren rakibi üzerindeki etkili ataklarını sürdüren yeşil- siyahlılar 2. gole 22. dakikada Ramazan Gözübüyükle ulaştı. 30. dakikada penaltıdan gol bulan Elbistan Belediyespor’un umutlarını söndüren gol, 35. dakikada bir kez daha Ramazan Gözübüyük’ten geldi ve ilk 45 dakika bu skorla sonuçladı. Maçın ikinci yarısında başka gol olmayınca 65.dakikadan itibaren 10 kişi kalan rakibi önünde 3-1’lik skorla rahat bir galibiyet elde etmiş oldu.
NAMAĞLUP UNVANIMIZI KORUMAK İSTİYORUZ
Yeşil – siyahlı ekipte teknik adam Taner Özaykut, müsabaka sonrası yaptığı değerlendirmede, “Deplasmanlarda elde edilen puan ve puanlar ligin sonu düşünüldüğünde altın değerindedir. Bizde bu gün rakibimiz önünde altın değerinde bir üç puan elde ettik ve yenilmezlik serimizi sürdürdük. Lige iyi bir başlangıç yaptık ve şimdi bunu sürdürmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR