![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehitkamil_belediyespor_buyuksehir_ile_basketbol_maci_20-02-2013_(10)_copy.jpg)
ŞEHİTKAMİL POTADA GALİBİYETLERE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
YEŞİL – SİYAHLI DEV ADAMLAR FARKLI KAZANMASINI BİLDİ
Basketbol branşı alt yapısında son iki sezondur elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Şehitkamil Belediyespor, 2013 – 2014 sezonuna da iyi bir başlangıç yaptı. Genç ve yıldız erkekler liglerinde sezonun açılış müsabakalarında rakipleri Beslen Spor ve Gaziantep Basketbol Kulübünü farklı skorlarla geçmesini bilen yeşil-siyahlı kulübün tecrübeli antrenörü Bülent Erdoğan, tamamlanan ilk hafta mücadelelerinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, “ Gaziantep basketbolu son yıllarda büyük bir ilerleme kat etti, ilimizi BEKO Basketbol Liginde temsil eden bir takımın var olması genç arkadaşlarımızın bu branşa olan ilgisini fazlasıyla arttırdı, bu durumu geçmiş yıllara nazaran bu sezon alt yapılarda tüm kategorilerde artan takım sayısıyla örneklendirebiliriz, bizde Şehitkamil Belediyespor Kulübü alt yapısında bu canlanmayı sürdürebilmek adına bay ve bayanlarda tüm kategorilerde çalışmalarımızı büyük bir hızla sürdürüyoruz, umut ediyorum ki bu sezonda geçmiş yıllarda olduğu gibi başarılı sonuçlar elde ederiz.” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR