![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_POTADA_KAYIPSIZ_ILERLIYOR_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL POTADA KAYIPSIZ İLERLİYOR
YEŞİL – SİYAHLI DEV ADAMLAR 6’DA 6 YAPTI
Geçmiş sezonlarda elde ettiği il, bölge ve Anadolu Şampiyonası dereceleriyle basketbol alt yapısında adeta başarıdan başarıya koşan Şehitkamil’in dev adamları, 2014 – 2015 sezonunda da başarı grafiğini daha da artırmayı hedefliyor. Türkiye Basketbol Federasyonu Genç Erkekler Basketbol Liginde parke üzerinde 6 maçta 6 galibiyet elde ederek bir maç eksiğiyle liderlik koltuğunda bulunan yeşil – siyahlılar başarı dolu bu seriyi devam ettirmek istiyor. Basketbol alt yapısında minik erkeklerden başlayarak büyük erkekler basketbol takımına kadar 5 farklı kategoride faaliyet gösteren Şehitkamil Belediyespor Kulübü, deneyimli teknik kadrosuyla Gaziantep ve Türk Basketboluna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor. Kulüp bünyesinde yer alan birçok sporcusuna verdiği eğitimle lise ve üniversite düzeyinde basketbol bursu alabilme imkânı sunan Şehitkamil Belediyespor Kulübü bu özelliğiyle sporcularının bir yandan fiziki gelişimine büyük katkı sağlarken bir yandan da eğitimlerine büyük katkı sağlıyor.
PERİLERDEN MÜKEMMEL PERFORMANS
İl genelinde 1999 – 2002 doğumlu yaş gurubuna yönelik yetenek seçimi ilkelerine göre yaptığı taramalar sonucunda küçük ve yıldız bayanlar kategorilerinde şampiyonluk adayı takımlar kuran ve parke üzerinde sergilediği performansla büyük alkış toplayan Şehitkamil Belediyespor Kulübünde moraller oldukça yerinde. Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren, kadro derinliği nedeniyle antrenman ve maçlarda büyük bir forma mücadelesi veren Şehitkamilli perilerin bu azmi yeşil – siyahlı kulübün başarı performansına büyük bir ivme kazandırıyor. Gözünü il ve bölge şampiyonluğuna çeviren yeşil – siyahlılar ligde kalan tüm maçlarını kazanarak namağlup şampiyon olmayı hedefliyor.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR