![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_POTADA_YENI_SEZONA_IYI_BASLADI_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL POTADA YENİ SEZONA İYİ BAŞLADI
GAZİANTEP’Lİ GENÇLERİMİZİ BASKETBOL BRANŞINA KAZANDIRIYORUZ
Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep Genç Erkekler Liginde geride kalan 2 haftayı galibiyetlerle tamamlayan yeşil – siyahlı kulüpte keyifler yerinde. Güney Eğitim Spor Kulübü ve Beslen Spor Kulübü önünde aldığı galibiyetlerle 4 puanı hanesine yazdıran yeşil – siyahlı dev adamların ilk hedefi play off’a kalabilmek. Yeşil – siyahlı kulübün tecrübeli teknik adamı Bülent Erdoğan, ligde geride kalan 2 haftanın ardından yaptığı değerlendirmede; “Gaziantep her geçen gün daha iyi bir basketbol şehri oluyor. Okul bahçelerine, oyun parklarına dikkatlice baktığımızda potaların önünde keyifle zaman geçiren gençlerimizi, çocuklarımızı görüyoruz ve bu durum basketbola gönül veren teknik adamları oldukça memnun ediyor. Ancak basketbola gönül veren bu gençlerimizi salonlara çekebilmek ve onlara daha iyi ve nitelikli imkanlar sağlayabilmek oldukça önemli. Şehitkamil Belediyespor Kulübü olarak bu amaçtan hareketle, son sezonlarda olduğu gibi 2014-2015 sezonunda tüm alt yapı kategorilerinde birden fazla takımla yerimizi aldık. Liglerin şampiyonların en temel amacı sportif başarılar elde etmek olmasına rağmen spor ahlakının kazanılması gençlerimizin spor kültürü ve ahlakı edinmesi bizler için bir o kadarda önemli. Bizleri bu imkanlarla buluşturduğu için Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na, kulüp başkanımız sayın Memik Terlemez’e ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR