![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehitkamil_belediyespor_maci_15-09-2013_(49)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL PUANLARI BÖLÜŞTÜ
HER GEÇEN HAFTA VİTES ARTIRACAĞIZ
Maçın hakemi Şaban Elebaşı’nın ilk düdüğü ile Bal Liginde 2013- 2014 Sezonun ilk heyecanını Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü önünde yaşamaya başlayan yeşil- siyahlı ekibin genç kramponları, on kişi kalan rakibi önünde maç boyunca yakaladıkları etkili fırsatları değerlendiremeyince Şehitkamil İlçe Stadyumunun çimlerinden 1. haftada 1 puan çıkarttı. Yeşil-siyahlı ekibin teknik patronu Memik Vurucu; “Futbolcularımız sahada istediğimize yakın bir futbol oynamalarına rağmen gol yollarındaki etkili atakları sonlandıramayınca bu mücadeleden 1 puan çıkarttık. Ancak söz verdiğimiz gibi her geçen hafta bir vites daha artırarak futbol severlere daha iyi bir futbol izlettireceğiz, ben emeklerinden dolayı tüm futbolcularımı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
YEŞİL – SİYAHLILAR TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR’A KONUK OLACAK
TFF Bal Ligi 3. Grubun 2. Hafta Mücadelesinde, ligin ilk haftasında deplasmanda 44 Malatya Spor Kulübüne 3-1’lik skorla mağlup olan, Kahramanmaraş Türkoğlu Belediyespor Kulübüne konuk olacak. Şehitkamil Belediyespor’da hazırlıklar futbolculara verilen 1 günlük tatilin arından tüm hızı ile devam ediyor. Antrenmanlarda oldukça hırslı gözüken yeşil- siyahlı ekibin genç kramponları maç öncesinde galibiyet yemini ederek elde edilecek üç puanı taraftarlarına armağan edeceklerini belirttiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR