ŞEHİTKAMİL RAMAZAN EĞLENCESİ İLE ÇOÇUKLAR MUTLU OLUYOR

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


Umut Mahallesi'nde bulunan Uzay Çatılı Pazaryeri'nde hazırlanan, çocuk tiyatrosu ve animasyon gösterisini izleyen minikler bol kahkahalı ve zevkli dakikalar yaşadı. Tiyatro ekibi gösterilerinin ardından çocukları sahneye alarak yarışmalar düzenledi. Yarışmalarda dereceye giren çocuklara balon hediye edildi. Gösteri sonrası bütün çocuklara da balon dağıtıldı. Düzenlenen program sayesinde hoşça vakit geçirdiklerini söyleyen çocuklar, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür ettiler.

Bu yıl Ramazan şenliği etkinliğinin zamandan dolayı çocuklara yönelik olduğunu dile getiren Başkan Fadıloğlu, "Yapılan bu etkinliklerdeki asıl amacımız çocuklarımızın hiç olmazsa, bir noktada da eğitimine katkı sağlamayabilmektir. Arkadaşlarımız bu işin profesyonelleri çocuklarımızın hem burada eğlenmesini hem öğrenmesini sağlayacak bir aktivite olduğu için bizde bundan mutluyuz. Gönül ister ki fiziki mekanlarımız daha iyi olsun, daha nitelikli yerler olsun ama Karşıyaka Mahallesi'nde bir tek Bosna Hersek Parkımız var.

Bundan sonraki süreçte de yapılabilecek yerlerde zaten yeşil alanları genişletmeye gayret gösteriyoruz. Eskiye göre, burayı biraz iyileştirebildik. Bundan sonra burası sizlere emanet siz bu emanete sahip çıktığınız sürece bizde burada faaliyetleri daha iyi şekilde sunmaya gayret göstereceğiz. Katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlere hizmet etmek boynumuzun borcudur. Sizlere hizmet etmek adına bizleri seçtiniz. Bizlerde hizmetimizin kalitesini arttırarak daima sizlerin hizmetinde olacağız" dedi.