![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL___SPOR_OKULLARI_DOLUP_TASIYOR_(4)_1.jpg)
ŞEHİTKAMİL SPOR OKULLARI DOLUP TAŞIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
POTADA ŞENLİK HAVASI DEVAM EDİYOR
2011 -2012 sezonunda basketbol branşında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Şehitkamil Belediyespor Kulübü yaz spor okulunda da geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye devam ediyor. 6 -17 yaş arasında 400’ün üzerinde sporcunun eğitim aldığı yaz basketbol spor okulunda potanın perileri ve dev adamları gün boyu basketbolla iç içe olmanın keyfini yaşıyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yaptığı açıklamada “Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde basketbola gönül veren yüzlerce sporcuyu ağırlamanın doyumsuz keyfini yaşıyoruz. Kayıtlarda yaşanan büyük ilgi bizleri fazlası ile memnun etti. Son dönemde temsilcilerimizin basketbol branşında elde etmiş olduğu başarılı sonuçlar çocuklarımızın basketbola olan ilgilerini ve sevgilerini artırdı. 7 branşta ve 4 ayrı tesiste devam eden spor okulları ağımız her geçen gün genişliyor. Temmuz ayı içerisinde açılışını gerçekleştireceğimiz Alleben Yüzme Havuzunun faaliyete geçmesiyle birlikte yüzücü adaylarımızda modern bir tesiste nitelikli bir eğitim almaya başlayacaklar” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR