ŞEHİTKAMİL TEK GOLLE GALİP
DEPLASMAN FOBİMİZ YOK
BAL Ligi’nde son 2 maçını da kazanan Şehitkamil Belediyespor, 14. haftada konuk olduğu Elbistan Belediyespor 'u Mehmet Ali Baştan’ın tek golüyle mağlup ederek çıkışını sürdürdü. Yeşil –siyahlı ekip ligde ilk devrenin bitimine bir hafta kala, rakibini yenerek puanını 22 yükseltti. Ligde kendi evinde elde ettiği galibiyetlerden ziyade deplasmanda topladığı puanlarla adından söz ettiren yeşil – siyahlı ekibin teknik direktörü Memik Vurucu; “Genç, koşan maç içerisinde savaşan bir ekibimiz var. Genç bir ekibimizin olması elbette ki zaman zaman bir takım sıkıntıların yaşanmasına sebep oluyor. Ancak önümüzdeki yılları düşündüğümüzde kadromuzda yer alan arkadaşların bir birlerine uyum süreci ve kazandıkları tecrübe memnuniyet verici. Biz iç saha ve dış saha ayrımı yapmaksızın tüm maçlara üç puan hedefiyle çıkıyoruz. Dış saha fobimiz yok kalan maçlarımızı kazanarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” dedi.
BAL LİGİNDE İLK DEVRE 15. HAFTA KARŞILAŞMALARIYLA SON BULACAK
Bal Ligi 4. Grupta ilk devre 6 Ocak 2013 tarihinde oynanacak müsabakalarla son bulacak. İlk devrenin son haftasında Adıyaman Belediyespor’u ağırlayacak olan yeşil–siyahlı ekipte hedef seri galibiyetlerini sürdürerek Üç’te Üç yapmak. Yeşil Siyahlı ekibin takım kaptanı Tahsin Okatan Adıyaman maçında seyirci desteğini arkalarında görmek istediklerini ve tüm Gaziantepli futbol severleri Adıyaman Belediyespor maçına beklediklerini belirtti.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR