![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/TE_DEVAM_EDIYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BATIKENT'TE DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Her hafta farklı mahallede genel temizlik çalışması yapan Şehitkamil Belediyesi temizlik ekipler, önceki günde Batıkent mahallesi civarında yaptığı genel temizlik çalışmasıyla bu alandaki uygulamasını sürdürdü.
Rutin hizmetlerdeki anlayışı değiştirerek etkin ve kalıcı bir hizmet sunan Şehitkamil Belediyesi, gıda denetiminden sonra genel temizlik çalışmalarını da periyodik hale getirerek ilçeyi tarıyor. Vatandaşların ihbar ve şikâyetlerini değerlendiren ekipler, her hafta önem sırasına göre mahalleleri ziyaret ederek genel temizlik çalışması yapıyor.
Batıkent mahallesinde yapılan çalışmada, bölge karış karış temizlenirken, boş arazilerde bulanan atıkları da kepçelerle toplandı. Çevre sakinlerinin de yakından izlediği temizlik çalışmaları sonrasında, mahallede bulunan okulun ve caminin de çevresi karış karış temizlendi.
Batıkent mahalle muhtarı ve vatandaşlar, belediye ekiplerine teşekkür ederek, yapılan genel temizlik çalışmasını olumlu bulduklarını kaydettiler.
Belediye ekiplerinin yapılan ihbarlara anında cevap vermesinin de olumlu bir davranış olduğuna dikkat çekerek şunları kaydettiler, “Mahallemizde özellikle boş arazilere atılan çöpler çevreyi ciddi şekilde rahatsız ediyordu. Şehitkamil Belediyesi’ni aradık ve konuyu arz ettik. 2 gün içerisinde geleceklerini söylediler. Bugünde gelip temizlediler. Başta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve temizlik ekiplerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR