ŞEHİTKAMİL U15 TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA

İLİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Mersin’de düzenlenecek olan 2015-2016 Sezonu U15 Türkiye Şampiyonası’nda Gaziantep’i Şehitkamil Belediye Spor Kulübü U15 Takımı temsil edecek. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan ve birçok ilden U15 futbol takımının katılacağı şampiyona için tüm hazırlıklarını tamlayan yeşil-siyahlı futbolcular, Mersin’e hareket etti. Gaziantep’i en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Alt Yapı Koordinatörü Taner Özaykut, “İlimizde düzenlenen U15 futbol turnuvasında şampiyon olduk. Bundan dolayı Mersin’de düzenlenecek 1. Kademe Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandık. İlimizi Mersin’de temsil etmek üzere fair play davranışlar çerçevesinde müsabakalara çıkmak üzere yola çıkıyoruz. Hayırlısıyla kulübümüzü ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. İnşallah oradan da şampiyonlukla dönüp, 2. Kademe Türkiye Şampiyonası’na katılmak istiyoruz. Bu vesileyle Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na, Kulüp Başkanımız Sayın Memik Terlemez’e ve As Başkanımız Sayın Veysel Akbağ’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

TEK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Şehitkamil Belediye Spor Kulübü U15 Futbol Takımı Kaptanı Hasan Can Kırkız, “İlimizde düzenlenen turnuvayı kazanarak, şampiyon olduk ve 1. Kademe Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandık. Hocalarımızın nezaretinde yaptığımız antrenmanlarla turnuvaya en iyi şekilde hazırlandık. Mersin’de düzenlenecek olan turnuvaya katılmak için yola çıkıyoruz. İnşallah, turnuvada güzel bir mücadele verip, şampiyon olmayı hedefliyoruz. Bunu başarabilecek bir takıma sahibiz. İlimizi Mersin’de en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hedefimiz buradan şampiyon olup, 2. Kademe Türkiye Şampiyonası’na katılmak istiyoruz. Bu konuda bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza ve Kulüp Başkanımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

ÇOCUKLARIMIZA YÜREKTEN BAŞARILAR DİLİYORUZ

Çocuklarını Mersin’e uğurlayan veliler ise şunları söyledi:

“Çocuklarımız yaklaşık 6 yıldır Şehitkamil Belediye Spor Kulübü’nün altyapısında futbol oynuyor. Çocuklarımızın böyle bir turnuvaya gitmesinden dolayı çok duyguluyuz. İnşallah, çocuklarımız orada başarılı olurlar ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederler. Kendilerine yürekten başarılar diliyoruz. Belediye Başkanımıza çocuklarımıza böylesine güzel bir olanak sağladığı için çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız en azından hep terbiyeli oluyorlar, hem de spor alışkanlıkları kazandırılıyor. Çocuklarımıza verilen bu hizmetlerden dolayı memnunuz.”