![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_U_16_FUTBOL_TAKIMI_TURKIYE_SAMPIYONASINA_GITTI___(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL U 16 FUTBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİTTİ
SPORCULARIMIZI GELECEĞE HAZIRLIYORUZ
Şanlıurfa ilinde gerçekleştirilecek TFF U 16 Türkiye Şampiyonasında B Grubunda Diyarbakır ve Adıyaman temsilcileri ile grup liderliği için mücadele edecek olan yeşil- siyahlı Gaziantep temsilcisinde ilk hedef futbolcuların gelecek için tecrübe kazanması. Şehitkamil Belediyespor Kulübü Futbol Alt Yapı Sorumlusu Taner Özaykut; “2012- 2013 Sezonunda 3 kategoride Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandık. Böylesine önemli organizasyonlarda elde edilecek derecelerden önce ilk hedefimiz futbolcularımızın tecrübe kazanması bunu başarabilirsek ilerleyen yıllarda hem çok daha önemli sportif başarılar elde eder hem de Gaziantep ve Türk Futboluna yeni yetenekler kazandırırız” dedi.
FUTBOL ALT YAPISINDA 150’NİN ÜZERİNDE LİSANSLI SPORCUYA SAHİBİZ…
U 16 Futbol Takımının Türkiye Şampiyonası Uğurlama töreninde genç kramponları yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “ Bu sezon alt yapıda 14 -16-17 19 yaş altı kategorilerinde mücadele ettik. Sezonu üç şampiyonluk ve bir grup birinciliği ile tamamladık şu anda kulübümüz bünyesinde sadece alt yapılarda 150’ye aşkın lisanslı sporcumuz mevcut. Genç yeteneklerin daha iyi şartlarda eğitim alması ve gelecekte Türk sporuna kazandırılabilmesi adına bundan sonraki süreçte benzer çalışmalarımız sürecek” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR