![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehit.jpg)
ŞEHİTKAMİL U 17?DE GRUP BİRİNCİSİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Alt yapısına verdiği önemi her platformda dile getiren Şehitkamil Belediyespor, alt yapı liglerinde aldığı sonuçlarla da hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. U 17 liginde Gaziantep Şampiyonu olduktan sonra Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek iki ekipten biri olmayı hedefleyen yeşil – siyahlılar her geçen gün daha da çok inandıkları şampiyonluk için yüksek motivasyonla hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; U 17 liginde güzel sonuçlar elde ederek C grubunu lider tamamladıklarını, amaçlarının play-oof’ta da bu performansı devam ettirerek il şampiyonu olarak, Türkiye şampiyonasına gitmek olduğunu belirtti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR