![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehitkamil_belediyespor_genc_takim_u-17_09-03-2012_(8)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL U-17 DE GURURUMUZ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ANTRENMANLAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Şehitkamil Belediyespor U17 futbol takımının tecrübeli teknik adamı Mahmut Yıldırım, ligin normal sezonunu kayıpsız tamamlamalarının play off serisinde kendilerine büyük avantaj sağladığını ve futbolcularının final serisinde de ortaya koydukları performansın ise kendilerini Türkiye Şampiyonasına taşıdığını belirtti. Yıldırım; “Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanarak Türkiye de ilk 130 takım arasına girdik. Ancak hedeflerimiz bununla sınırlı değil. Nisan ayında yapılacak şampiyonaya kadar çalışmalarımıza yüksek bir tempo ile aralıksız olarak devam edeceğiz. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızla birlikte başarının geleceğine inandık. Gaziantep futbol camiasının ve futbol severlerin desteği ile Türkiye Şampiyonasından güzel sonuçlarla döneceğimize inanıyorum” dedi.
İLKLERİ BAŞARMAK GÜZEL
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; U17 futbol takımının Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etmek hakkı kazanmış olmasından dolayı mutlu olduklarını, kulüp tarihinde ilk kez bu kategoride gelen başarının kendilerine ayrı bir sevinç yaşattığını belirtti. Yıldız; “Türkiye Şampiyonasında bizimle birlikte ilimizi temsil edecek Oğuz Spor Kulübüne başarılar dilerim. İnşallah şehrimizi en iyi şekilde temsil ederiz " dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR