![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/F29B1954_copy.jpg)
ŞEHİTKAMİL YAZ SPOR OKULLARINDA SOSYAL ETKİNLİKLER HIZ KESMİYOR
ŞEHİTKAMİL EĞLENDİREREK ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYOR
Basketbol, futbol, yüzme, satranç, taekwando, halkoyunları, badminton ve cimnastik branşlarında 5 bini aşkın bay ve bayan kursiyere eğitim veren Şehitkamil Belediyesi Yaz Spor Okullarında, sporcuların daha keyifli zamanlar geçirmesi için düzenlenen sosyal etkinler hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor ve Kültür Merkezinde basketbol branşı spor okulu öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen mini golf şenliğinde, potanın dev adamları ve perileri yeni bir branşla tanışmanın mutluluğunu yaşadılar. İnsanı sadece dinlendirmekle kalmayıp, uzaklık ve mekan algısını da geliştiren golf branşı ile tanışan sporcular etkinlik esnasında birbirinden şık vuruşlara imza attılar. Şehitkamil Belediyesi Yaz Basketbol Spor Okulu Antrenörü Yunus Haskaya, mini golf etkinliği ile ilgili yaptığı açıklamada, “Basketbol antrenmanlarımızı tamamladıktan sonra, sporcularımızın yaz tatilini daha keyifli ve verimli geçirebilmeleri adına çeşitli sosyal etkinlikler düzenliyoruz, bu gün düzenlediğimiz mini golf şenliğinde, sporcularımız yeni bir branşla tanışmanın mutluluğunu yaşadılar. Bu tip etkinliklerle sporcularımızın farklı konularda ve alanlarda da eğitim almalarına olanak sağlıyoruz, bundan sonraki süreçte de branşa özgü yaptığımız çalışmaların dışında çeşitli yan branş etkinliklerimiz, eğitim seminerlerimiz ve kültürel ekinliklerimiz tüm hızı ile devam edecek” dedi.
ŞEHİTKAMİL’DE SPOR YAPMAK AYRICALIKTIR
Şehitkamil Belediyesi Basketbol Yaz Spor Okullarında eğitim gören sporcular, basketbol antrenmanlarının oldukça verimli geçtiğini, ayrıca kendileri için düzenlenen sosyal ve kültürel etkinliklerde de keyifli vakit geçirdiklerini belirttiler. Yaz spor okullarında her geçen gün farklı konularda bir çok yeni şey öğrendiklerini ifade eden yaz spor okulu öğrencileri Şehitkamil’de spor yapmanın bir ayrıcalık olduğunun altını çizdiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR