![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_YEDI_KOLDAN_CALISIYOR_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL YEDİ KOLDAN ÇALIŞIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Her Noktaya Eşit Hizmet
Her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışan Şehitkamil Belediyesi asfalt çalışmalarına ilçe merkezi haricinde mahalle olan köylerde de devam ediyor. Yedi ekip halinde ilçeyi karış karış gezen Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bilek, İbrahimli ve Atabek Mahallelerini sıcak asfalt başta olmak üzere kaldırım ve kilit taşı döşeyerek vatandaşın memnuniyetini kazanmaya devam ediyorlar.
Mahallemiz Toz ve Çamurdan Kurtuldu
Çalışmalardan oldukça memnun olan Bilek Mahalle Muhtarı Ali Kaptan ve Mahalle sakinleri, bugüne kadar toz ve çamurdan dolayı sıkıntılarımız vardı. Evimizin penceresini tozdan açamıyorduk. Başkanımız bizi ziyaret etti ve durumu kendisine anlattık. Bize yardımcı olacağını söylemişti ve çalışmalar birkaç gündür devam ediyor. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Mahallemiz daha önce böyle bir hizmet görmemişti. Şehitkamil Belediye başkanımız bu hizmeti bizim ayaklarımıza getirdi ifadelerinde bulundular.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR