![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL__YENI_SEZONA__3_PUANLA_MERHABA_DEDI.jpg)
ŞEHİTKAMİL YENİ SEZONA 3 PUANLA MERHABA DEDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
İYİ BAŞLADIK İYİ BİTİRECEĞİZ
Elazığ İl Özel İdare Stadyumunda, Yurtbaşı Belediye Spor’a konuk olan Şehitkamilli kramponlar sahaya yansıttıkları organize futbolla iyi bir hazırlık sürecinden geçtiklerini göstermiş oldular. 90 dakika boyunca sergilediği futbolla izleyenlerin beğenisini kazanan yeşil – siyahlı ekibin usta ayakları, 30 ve 47 dakikada Ramazan Gözübüyük’ün ayağından gelen gollerle sahadan rahat bir galibiyetle ayrıldı. Maç sonunda açıklama yapan yeşil siyahlı kulübün tecrübeli teknik patronu Memik Vurucu; “ Ruh ve fizik olarak sezona hazırdık, futbolcularım bu maçta ellerinden gelen her şeyi yaptılar, uyum süreci konusunda sıkıntıların yaşandığı ilk haftalarda deplasmanda elde ettiğimiz üç puan bizleri mutlu etti, iyi bir başlangıç yapmış olduk umut ediyorum sezonu başladığımız gibi iyi tamamlarız dedi.
BAŞKANIMIZA ARMAĞAN OLSUN
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldız; Sezona galibiyetle başlamış olmalarının kendilerinde büyük bir memnuniyet uyandırdığını galibiyette emeği geçen herkese teşekkür etmek istediğini belirtti. Başkan Yıldız; Şehitkamil Belediye Başkanımız ve Spor Kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın Rıdvan Fadıloğlu takımımıza her anlamda büyük destek verdi başkanımızın futbolcularımıza vermiş olduğu yemekte kendisine galibiyet sözü vermiştik, şimdi deplasmanda elde etmiş olduğumuz bu kıymetli galibiyeti kendisine armağan etmek istiyoruz dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR