![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/U_19_TAKIMI__FOTO_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL YENİLGİSİZLİĞİ PAYLAŞMADI YENGİLSİZ KALDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
8 MAÇTIR YENİLGİSİZ
Rakibini 2-0 skorla geçen yeşil siyahlılar 7 maçlık yenilmezlik serisini 8’e çıkartarak A grubunda ki 24 puanla namaglup liderlik unvanını taçlandırmış oldu. Ligde oynadığı 8 maçta rakip kaleleri 33 kez havalandıran yeşil - siyahlı ekip kalesinde sadece 3 gol gördü.
GRUP VE İL ŞAMPİYONU OLMAK İSTİYORUZ
Şehitkamil Belediyespor U 19 takımı antrenörü Taner Özaykut, genç kramponların bu sezon gösterdiği performans ve alınan seri galibiyetlerin futbol şubesinin geleceği açısından büyük önem teşkil ettiğini, grup ve il şampiyonu olarak bölge şampiyonasına gitmek istediklerini belirtti.
GAZİANTEP FUTBOLUNUN GELİŞİMİ İÇİN AMATÖR SPORLAR ÇOK ÖNEMLİ
Şehitkamil Belediyespor kulüp başkanı Musa Yıldız ise BAL liginde mücadele eden futbol takımlarının yanı sıra alt yapıda 4 ayrı kategorideki futbol liglerince mücadele ettiklerini, U 19 kategorisinde futbolcuların elde etmiş olduğu galibiyet serisinin ise mutluluk verici olduğunu belirtti. U 19 takımı kadrosunda olan sporcuların ilerde A takımın omurgasını oluşturacağını dile getiren Yıldız; “Öz kaynaktan yetişen sporcuların kulübün hatta Gaziantep futbolunun gelişimi için çok önemli. Galibiyetlerde emeği geçen futbolcuları teknik ve idari ekibi kutluyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR