![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_ZABITA_EKIPLERI_GOZ_ACTIRMIYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL ZABITA EKİPLERİ GÖZ AÇTIRMIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
İlçe genelinde gıda denetimlerinin kararlılıkla sürdüren Şehitkamil Belediyesi Zabıta ekipleri, önceki gün Aydın tepe mahallesi katip hoca caddesi, Sarıgüllük mahallesi Zübeyde hanım bulvarı ve pancarlı mahallesinde faaliyet gösteren işyerlerine denetim yaptı. Yapılan denetimde dükkan ve marketler titizlikle kontrol edilirken, çok sayıda son kullanma tarihi geçmiş gıda ele geçirildi. Satışa sunulmadan ele geçirilen çok sayıda gıda ürünü belediyeye ait presli kamyonda imha edildi.
Söz konusu denetimde ele geçirilen ürünler şöyle sıralanıyor; 2 tane halk bisküvi, 7 adet topkek, 9 adet içecek, 4 adet lepne peynir, 5 adet salam, 11 adet meyve suyu, 5 adet meyveli yoğurt, 6 adet et suyu, 23 adet çikolata, 1 adet kremalı bisküvi, 25 adet turna yağ, 7 adet sütlü içecek, 3 adet cici bebe, 5 kg. un, 5 adet kremalı bisküvi, 4 adet kremalı sandviç, 2 adet sucuk, 4 adet çokokrem, 2 adet garnitür, 3 adet krem peynir, 2 adet kaşar peynir, 4 kg barbunya, 5 kg kuru fasulye, 3 adet reçel, 10 adet salça, 15 adet hazır çorba ve 1 kg çay
Zabıta ekipleri, ilçenin diğer bölgelerinde ve özellikle okul kantinlerinde de günü geçmiş gıdalara yönelik denetimlerini sürdürüyorlar.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR