![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_ZIRVEYI_BIRAKMIYOR_.jpg)
ŞEHİTKAMİL ZİRVEYİ BIRAKMIYOR
HEDEFİMİZ NAMAGLUP ŞAMPİYONLUK
U 19 Futbol liginde liderlik koltuğunun yeni sahibini belirleyecek olan maçta Gazikent Sahasında karşı karşıya gelen Şehitkamil Belediyespor ve Oğuz Spor kulüplerinden gülen taraf yeşil –siyahlılar oldu. 90 dakika boyunca her iki ekibinde birbirini organize ataklarla zorladığı maçta, Burak Dalkılıç ve Enes Türkoğlu’nun ayağından gelen gollerle sahadan 2-1 galip ayrılan Şehitkamil’in genç kramponları bu skorla puanını 28’e yükselti ve ligde namaglup liderlik unvanını sürdürdü. 2012- 2013 sezonunu yenilgisiz tamamlayarak şampiyon olmak istediklerini belirten Şehitkamil Belediyespor U 19 Futbol takımı teknik patronu Taner Özaykut; “ Zor ve ligin kaderini önemli ölçüde etkileyecek bir maçtan 3 puanla ayrılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Futbolcularımın performans grafiği her geçen gün yükseliyor. Yakaladığımız bu ivmeyi kaybetmeden ligde kalan 8 maçımızı da kazanarak şampiyonluk ipini göğüslemek ve Türkiye Şampiyonasına katılmak istiyoruz” dedi.
Özaykut; “23 Ocak 2013 Çarşamba günü saat 14.00’da Gazikent sahasında karşılaşacakları Yeşilova Yıldız Spor Kulübü karşılaşmasına tüm futbol severleri davet etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR