![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/PUANLA_DONDU_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL ZORLU DEPLASMANDAN 3'PUANLA DÖNDÜ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
90 DAKİKA BOYUNCA HEYECAN DİNMEDİ
Ligde şampiyonluk mücadelesi veren 44 Malatya ile ligdeki ilk sezonu olmasına rağmen oynadığı futbolla izleyenlere keyif veren Şehitkamil Belediyespor’un Malatya Yeşil Tepe Stadyumunda karşılaştığı müsabaka çekişmeli anlara sahne oldu. Kıran kırana geçen mücadelenin ilk 45 dakikası 1-1’lik skorla sonuçlanırken, mutlak galibiyet parolası ile 2.devreye başlayan yeşil siyahlılar 80. Dakika İsa Türkmen’nin ayağından gelen golle 2-1 öne geçti. Bu dakikadan sonra iki takımda gol çabaları sonuç vermeyince Şehitkamil’in usta ayakları sahadan 2-1’lik skorla galip ayrıldı.
ÇOK KIYMETLİ BİR GALİBİYET
Müsabaka sonrasında açıklama yapan Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; 44 Malatya maçına çok iyi hazırlandıklarını, futbolcularının maça hazırlık sürecinde galibiyetten başka bir şey düşünmediğini dile getirdi. Yıldız açıklamasında; 44 Malatya şampiyonluğa oynayan bir ekip böylesine zor bir deplasmandan 3 puanla dönmek bizleri çok mutlu etti. Umut ediyorum ki ligde kalan diğer maçlarımızdan da böyle güzel sonuçlarla ayrılırız. Evimizde oynayacağımız maçlara tüm futbol severleri bekliyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR