![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMILLI_SPORCULARDAN_1_KAN_3_CAN_KAN_BAGISINA_DESTEK_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİLLİ SPORCULARDAN 1 KAN 3 CAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
YEŞİL-SİYAHLI YÖNETİCİLER, TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULAR, TEK TEK KAN BAĞIŞINDA BULUNDULAR
Yeşil-siyahlı yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı’nın ve Türk Kızılay’ı Gaziantep Şubesi tarafından “1 Kan 3 Can” kampanyası çerçevesinde gerçekleştirilen kan bağışı organizasyonuna katılarak, vatandaşlara örnek oldular. Türk Kızılay’ı Gaziantep Şubesi tarafından AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı binası önünde kurulan standı ziyaret eden yeşil-siyahlı yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular, tek tek kan bağışında bulundular. Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Atalay, “Şehitkamil Belediyespor olarak AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığımız ve Türk Kızılay’ı tarafından düzenlenen ‘1 Kan 3 Can’ kampanyasına bizlerde destek vermek için futbolcu kardeşlerimizle birlikte kan bağışında bulunuyoruz. Kan bağışında bulunan futbolcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bütün vatandaşlarımızı da bu duyarlı kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz” dedi.
Kan bağışında bulunan yeşil-siyahlı takım kaptanı Yasin Okatan ise, “Bütün takım arkadaşlarımızla birlikte Kızılay’a kan bağışında bulunmak için geldik. Sağ olsun ben ve takım arkadaşlarımın hepsi kan bağışında bulunduk. Kan bağışında bulunmak çok güzel bir şey hastalarımıza yardımcı olmak güzel bir duygu. Bütün vatandaşlarımızın da bu konuya duyarlı olmalarını istiyoruz. Organizasyonu düzenleyen AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanlığı’na ve Türk Kızılay’ına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR