![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMILLI_YETIM_COCUKLAR_PAINTBALL_ILE_EGLENDI_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİLLİ YETİM ÇOCUKLAR PAİNTBALL İLE EĞLENDİ
YETİM ÇOCUKLARDAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Şehitkamil Belediyesi Yetim Koordinasyon merkezinde eğitim gören yetim çocuklar, Şehitkamil Belediyesi’nin Dülük Tabiat Parkında açmış olduğu Paintball oyun alanına gelerek, savaş oyunu oynadılar. İlk defa Paintball oynayan çocuklar güzel vakit geçirerek, hocaları nezaretinde karşılıklı bir birileriyle savaşarak stres attılar. İlk defa paintball oynadıklarını dile getiren Nurican Kartal, “Şehitkamil Belediyemizin kurmuş olduğu bu etkinliği çok güzel buluyoruz. Burada çok güzel vakitler geçiriyoruz. Çok güzel oyun alanları var, bu oyun alanlarında güzel güzel oyunlar oynuyoruz. Bunun dışında yine Şehitkamil Belediyemizin değişik türde yapmış olduğu yüzme, piknik, ve benzeri diğer etkinlikleri de katılıyoruz. Bizleri bu hizmeti sunan Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Verilen hizmetlerden dolayı Başkan Fadıloğlu’na teşekkürlerini ileten Zeynep Arık ise, “Şuan arkadaşlarımızla birlikte paintball oyunu oynuyoruz ve arkadaşlarımızla birlikte çok eğleniyoruz. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu sayesinde çok güzel etkinliklere katılıyoruz. İlk defa böylesine güzel yerleri görüyoruz, ilk defa arkadaşlarımızla birlikte güzel vakit geçiriyoruz. Bunun içinde başta Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR