![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEVIMLI_KAHRAMANLARI_COK_SEVDILER.jpg)
SEVİMLİ KAHRAMANLARI ÇOK SEVDİLER...
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Özgürlük Sosyal Tesisi Anne Çocuk Merkezi’nde eğitim gören 50 çocuk, anneleriyle birlikte, üç boyutlu sinemayla tanıştı. Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar Sevimli Kahramanlar filmini çok sevdiklerini söylediler.
Özgürlük Sosyal Tesisi Anne Çocuk Merkezi’ndeki 2 öğretmen ve 50 Annenin gözetmenliğinde gerçekleşen aktiviteyle; “Anne çocuk arasındaki iletişimin geliştirilerek; anne ve çocuğun birlikte paylaştığı sosyal etkinliklerin arttırılması hedeflenirken, bir diğer özelliği ise çocukların hayal güçlerini geliştirerek; kişisel gelişimlerine yardımcı olunması amaç ediniliyor…
Bu tarz etkinliklerin çocuklarda unutulmayacak güzellikler sağladığına değinen Özgürlük Sosyal Tesisi Anne Merkezi Öğretmeni Derya İyisabancı; “ Çocuklar çok heyecanlılar. Böyle farklı bir ortamı hayatlarında ilk defa yaşıyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi
Üçboyutlu sinema şenliğine katılan anneler; “Bizler bile bu ortamda çocukluğumuza döndük. Çocuklarımızla burada anlatılmaz bir mutluluk paylaşıyoruz. Anne Çocuk Merkezleri bizlerin hayatını her yönden çok değiştirdi. Başkanımız Rıdvan Bey’e çocuklarımıza bu imkanı sunduğu için çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR