![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEYRANTEPE_MAHALLESININ_FITNESS_ALETLERI_TAMAM_(2).jpg)
SEYRANTEPE MAHALLESİNİN FİTNESS ALETLERİ TAMAM
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi Seyrantepe Mahallesi fitness aletlerinin bulunduğu yeni bir spor parkına kavuştu. Havanın sıcak olması nedeniyle gün batımında ve sabah erken saatlerde parktaki spor alanına gelen kadınlar, çeşitli fitness aletlerini kullanarak sağlıklı yaşam için spor yapıyor.
Bel esnetme aleti, bisiklet ve step, bacak esneme aleti, bacak itme ve güçlendirme, iç ve dış bacak güçlendirme, çiftli yürüme, tekli yürüme gibi 12 fitness aletinden oluşan kondisyon sahası bayan ve çocukların eğlencesi haline dönüştü. Spor aletlerini kullanan bayanlar ve çocuklar Şehitkamil Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Seyrantepe Mahallesinin bu kadar hoş bir görünüme kavuşacağını tahmin etmediklerini belirterek burası artık bizim buluşma alanımız oldu her gün bu parkta buluşarak spor yapıyoruz, bu hizmeti bize ulaştıran başta Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan FADILOĞLU ve Belediye personeline teşekkür ediyoruz diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR