![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SIRINEVLERE_RENK_GELDI.jpg)
ŞİRİNEVLERE RENK GELDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
FADILOĞLU: BAŞARI İÇİN, TOPLAM KALİTE OLMALI
Projeyle ilgili açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yapmış oldukları sosyal konutlarla çevredeki binaların bütünlük kazanması adına projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Fadıloğlu, toplam kaliteyi yakalamak adına sıvasız, boyasız, konutları yaptıkları projeyle nitelikli hale getirdiklerini kaydetti.
Sıvası olmayan yerde sıcaktan ve rutubetten oturulamadığını dile getiren Fadıloğlu, “Bu insanlarımızın sıva ve boya yapma imkanı yoktur. Bu insanlarımızı önemsediğimiz için projeyi hayata geçirdik. Bunu yaparken de Sivil Toplum Kuruluşlarımızla birlikte hareket ettik. Çok güzel bir proje oldu. Evlerin duvarlarını, kapılarını, pencerelerini boyamak yaşadığınız ortamın rengini, havasını bir parça değiştirebilirse ne mutlu bizlere. Hem sağlık açısından, hem de çevrenin güzelleşmesi için el ele bu çalışmayı bitireceğiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR