SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Okul ziyaretlerini sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, bu çerçevede Aktoprak ilköğretim okulunu ziyaret etti. Okul ve öğrenciler hakkında Müdür Abdullah Karaoğlu’ndan bilgi alan Başkan Fadıloğlu, Okulun esiklerini yerinde gördüğünü ve bu aşamada, Okula verilmesi için 150 adet sandalye, 1 Adet akıllı tahta- projeksiyon cihazı, Masalı Bank ve 100 temel eser kitabının okula verilmesi talimatını verdi.
Aktoprak İlköğretim okulunun toplantı salonunda öğrencilere kısa bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıoğlu, kendi öğrencilik hayatından çeşitli örnekler vererek ” insanın mutlaka hayatında bir hedefi olmasının gerektiği söyledi. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Başkan Fadıloğlu, “Yaşamınız içerisinde eğitim sürecinden sonra hayatınızı nasıl devam ettireceksiniz bundan sonraki süreçte neler yapacaksınız bunu kafanızda mutlaka belirlemiş olmanız gerekiyor. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Kendinizi yetenekli gördüğünüz alanlarda yetiştirin. Biz her zaman sizlerin yanınızdayız " dedi.
Konuşmasından sonra Ana sınıfı öğrencilerine eğitim seti hediye eden Başkan Fadıloğlu minik öğrencilere setin nasıl kullanılacağını da detaylı olarak anlattı.
Okul Müdürü Abdullah Karaoğlu ile bir süre sohbet eden Fadıloğlu okulun çevre düzenlemesi, Okulun bahçesine çeşme ve oyun alanları genişletilmesine yardımcı olacaklarını ifade etti.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR