![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_1261_kopya.jpg)
SİZLERİN MUTLULUĞU, HERŞEYDEN ÖNEMLİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BİZ SİZLER İÇİN BURADAYIZ
Sosyal belediyeciliği ilke edinerek; mahalle, okul, ev ve işyerleri gibi alanlarda vatandaşlarla bir araya gelerek olası sorunları birinci ağızdan dinleyen ve çözüm yolları noktasında halkla iç içe bulunarak fikir alışverişinde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, emekliler için inşa edilen lokali ziyaret etti. Emekliliğe ayrılmış kişilerin keyifli dakikalar geçirdiği lokalde Başkan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılması planlanan hizmetler noktasında emekli vatandaşların düşüncelerini aldı.
BAŞKANIMIZ MAHALLEMİZLE VE ŞEHİTKAMİL BÖLGESİYLE ÇOK İLGİLENİYOR
Başkan Fadıloğlu'nun sürpriz ziyaretiyle mutlu olduklarını söyleyen emekliler, Şehitkamil Belediyesi'nin çalışmalarından son derece memnun olduklarını ifade ettiler. Hürriyet Mahalle Muhtarı Kemal Şahan,"Başkanımız mahallemizle ve Şehitkamil bölgesiyle çok ilgileniyor. Daha önce burası atıl bir vaziyetteydi, tinerciler yuva yapmışlardı, bitik vaziyetteydi. Başkanımıza bu durumu ilettik. Kendisi bizim taleplerime yanıt verdi ve burayı Emekliler Lokali yaptı. Burada şimdi bir araya gelip sohbet ediyoruz. Zaman geçiriyoruz" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR