![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SOSYAL_TESISLERIMIZDE_ONCELIK_EGITIM._(1).jpg)
SOSYAL TESİSLERİMİZDE ÖNCELİK EĞİTİM
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HER MAHALLEYE BİR SOSYAL TESİS…
Sosyal tesisler bakımından zengin bir ilçe konumunda bulunan Şehitkamil Belediyesi yeni yapılan tesisler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Görev süresi içerisinde her mahalleye bir sosyal tesis yapmak için çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bu yapılan tesisleri yerinde görerek çalışmalar hakkında fikir sahibi oldu.
SOSYAL TESİSLERİN İÇERİSİNDE NİTELİĞE ÖNEM VERİYORUZ…
Başkan Yardımcısı Murat Özgülerle birlikte, Yeşilova, Farabi, Nurtepe, Mithat Paşa, Münif Paşa ve Kürşat Tüzmen Sosyal Tesislerini gezen Başkan Fadıloğlu, buralarda bir takım incelemelerde bulundu. Her mahalleye bir sosyal tesis yapmanın ötesinde sosyal tesislerin içerisindeki niteliğe önem verdiklerine değinen Fadıloğlu; “Mahallerimize kazandırdığımız Sosyal Tesislerimizin içerisinde Etüt Eğitim Merkezi, Aile Eğitim Merkezi ve Bay – Bayan Taziye Evleri yer alıyor. Artık sosyal tesislerin konseptleri farklılaştı. Sosyal tesisler daha önce çeyiz hazırlamaya yönelik kurslar için açılırken şimdi ise anne ve çocuk eğitimleri ile etüt merkezleri ağırlıklı yapıyoruz. Çok fazla göç alan bir il olduğumuz için ağırlıklı olarak eğitime ihtiyaç duyuyoruz. Annelerimizin eğitilmesi sonucunda bütün çocuklar eğitime tabi tutulmuş oluyor. Okul öncesi velilerin eğitimine önem veriyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik sosyal tesisler yapıyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR