![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_286.jpg)
SPOR ALANLARINDA SAHNE SIRASI ÖĞRETMENLERİN
ÖĞRETMENLERİMİZİ MİSAFİR EDECEK OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenleyecekleri spor organizasyonlarında öğretmenleri misafir edecek olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, kasım ayı boyunca devam edecek olan etkinliklerle ilgili şunları söyledi:
“Resmi bayramlar ve önemli haftalar nedeniyle yıl boyunca düzenlediğimiz geleneksel spor organizasyonlarında sporcu öğrencilerimizin farklı branşlarda mücadelelerini keyifle takip ediyoruz. Bu organizasyonların hazırlık ve icra sürecinde değerli öğretmenlerimizin çok büyük katkısı ve ilgisi oluyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile işbirliği içerisinde düzenleyeceğimiz spor organizasyonlarında sahne sırası öğretmenlerimizin olacak. Spor alanlarında yıl boyunca öğrencilerinin sağlıklı ve mutlu gelişimleri için büyük çaba sarf eden öğretmenlerimiz basketbol, tenis ve satranç turnuvalarında ter dökecekler. Organizasyonlara her zaman olduğu gibi büyük destekler veren federasyonlarımızın il temsilcilerine ve paydaş kurumlarımızın değerli temsilcilerine teşekkür ediyorum. Parke üzerinde, kortlarda ve akıllı hamleler esnasında ustaların keyifli mücadelelerini hep birlikte izleyeceğiz. Ben şimdiden organizasyonlara katılacak olan tüm öğretmenlerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR