![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_26.jpg)
SPOR DENİNCE AKLA ŞEHİTKAMİL GELİR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
VELİLER’DEN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Şehitkamil Belediyesi Gazikent Tekvando Spor Okulunda yeni eğitim döneminin başlamasıyla birlikte el ve ayaklarla uygulanan savunma ve vuruş tekniklerini öğrenmeye başlayan sporcular bir yandan da tekvando branşının bir diğer konusu olan sporda ahlaki değerlerin yüceltilmesine katkı sağlan ilkeleri kavramaya devam ediyor. Gazikent bölgesinde açılan kursların kendilerini çok mutlu ettiğini ve çocuklarının gelişimine büyük katkı sağladığını belirten sporcu velileri adına açıklama yapan Hacı Ali Cila; 7 yaşında erkek ve 8 yaşında bir kız çocuğum Şehitkamil Belediyemizin açmış olduğu tekvando spor okullunda eğitim görüyor. Gazikent’te açılan futbol akademisi, bayan spor merkezi ve tekvando kursu çocuklarımızın ve gençlerimizin fiziki ve ahlaki gelişimine büyük katkı ve fayda sağlıyor. Açılan kurslar ve yapılan tüm hizmetlerden dolayı ben şahsım Gazikent sakinleri adına Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve kıymetli ekibine teşekkür etmek istiyorum dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR