![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/sehitkamil-logo-buyuk.jpg)
SPOR YAPMAYA DEVAM
SPORU YAŞAMINIZDAN EKSİK ETMEYİN
Farklı branşlarda başarılar elde eden sporcu öğrencilerle sıklıkla bir araya gelerek mutluluklarını paylaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, formda kalmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen gençleri de unutmadı. Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde fitness branşı çalışmalarına katılan genç üyeleri çalışmalar esnasında ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, gençlere sporu yaşamlarından eksik etmemeleri tavsiyesinde bulundu. Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Tüm vatandaşlarımız daha nitelikli şartlarda spor yapabilsinler diye elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. İlçemizin farklı noktalarında yer alan spor merkezlerimiz gün içerisinde nerdeyse 20 saate yakın süreyle hizmet veriyor. Çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü bağımlılıktan, hastalıktan, suçtan uzak tutmanın en önemli yollarından birisi sportif etkinlikler. Sportif faaliyetlerin tamamında sonuç alabilmek için yapılan faaliyetleri sürekli kılmak gerekiyor. Ben bir kez daha tüm vatandaşlarımızı sağlıklı, zinde ve mutlu bir yaşam için yaşam boyu spor yapmaya davet ediyor, spora gönül veren zaman ayıran tüm gençlerimizde ayrıca tebrik ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR