SPORTİF ORGANİZASYONLAR BAŞARIYLA TAMAMLANDI

5 farklı branşta yüzlerce sporcunun büyük bir coşku ile katılım sağladığı 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonlarının finali kortlarda yapıldı. 8 farklı kategoride 150’yi aşkın sporcunun mücadele ettiği badminton şampiyonası organizasyonu, diğer branşlarında olduğu gibi coşkulu ve bir o kadarda heyecanlı analara sahne oldu. 32 sporcunun müsabakalar sonrasında ödül kürsüsü heyecanı yaşadığı organizasyonda şampiyonlar, 15 Temmuz Destanı  anısına hazırlanmış hediyeler ve sportif malzemelerle ödüllendirildi.

 

MÜSABAKLAR TAKDİR TOPLADI

Şehitkamil Belediye Başkanlığınca organize edilen 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonları spor camiasının takdirini topladı. Yüzlerce sporcu, antrenör ve hakemin  katılımıyla düzenlenen müsabakalarda çizilen birlik ve beraberlik görüntüsü  organizasyonlarda tribünleri dolduran sporcu velilerinden de tam not aldı. Sportif projeleriyle Gaziantep’te spor altyapısının gelişmesine  büyük katkı yapan Şehitkamil Belediyesinde organizasyonlar sonrasında sporculara armağan edilen  branşlara özgü  sportif malzeme  ödülleri  çocuk ve genç yaştaki katılımcı öğrencilerin yüzlerini güldürdü.

 

BRANŞIMIZ ADINA ÇOK MUTLUYUM

Şehitkamil Belediye Başkanlığınca 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde organize edilen 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonlarında badminton branşının yer almasından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Türkiye Badminton Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Ziya Koyuncu, organizasyonun ödül töreninde yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

 

“Badminton branşının Gaziantep’te büyük gelişim göstermesinde Şehitkamil Belediyemizin büyük rolünü her platformda ifade ediyoruz. Yıl içerisinde düzenlenen organizasyonlarda badminton branşına yer verilmesi, branşın geniş kitlelerce tanınmasına ve özelikle okullarda yaygınlaşmasına büyük katkı sağladı. Tüm bunların dışında başarıyla tamamladığımız ve yaz tatili içerisinde olmamıza rağmen 8 kategoride 150’yi aşkın sporcunun katılımıyla organize ettiğimiz 15 Temmuz Destanı Badminton Müsabakaları her açıdan bizlere farklı duygular yaşattı. Ben, badminton camiamız adına Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na böyle bir organizasyona öncülük ettiği ve branşımıza yer verdiği için teşekkür ediyorum. Katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı kutluyorum” dedi.