![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_223.jpg)
SUTOPU 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURSU ALLEBENDE YAPILDI
KURSİYERLERİMİZ YOĞUN İLGİ GÖSTERİYORLAR
Alleben1 Yüzme Havuzunda gerçekleşen kursa, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 26 yardımcı antrenör katılım gösterdi. Türkiye Sutopu Federasyonu Milli Takımlar Teknik Direktörü Sinan Turunç, ile Milli Takımlar Kondisyoneri Zeki Özkol tarafından eğitim alan kursiyerler, Sutopu 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük için, hocalarını dikkatle dinlediler. Sutopu oyunları hakkında çeşitli seminerlere tabi tutulan kursiyerler, 11 günlük eğitimin sonunda girecekleri sınavlarda başarılı olmaları takdirde, Sutopu 1. Kademe Yardımcı Antrenör olma hakkı kazanacaklar. Kurs hakkında bilgiler veren Türkiye Sutopu Federasyonu Milli Takımlar Teknik Direktörü Sinan Turunç, “Buradaki eğitim Şehitkamil Belediyesi’nin Alleben Yüzme Havuzunun imkanlarıyla, sabahları uygulama, akşamları dersliklerle geçiyor. Yaklaşık 26 adayımız var. Bu 1. kademe yardımcı antrenörlük kursu. Bundan sonra 2. kademe ve daha yukarı doğru inşallah arkadaşlar devam edecek. Şuan katılım çok iyi kursiyerlerimiz yoğun ilgi gösteriyorlar. Kursumuz yaklaşık 10 gün daha devam edecek. Bizlere bu imkanları sunan Şehitkamil Belediye Başkanımıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
KURSUMUZ ÇOK GÜZEL GEÇİYOR
Sutopu 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursuna katılan kursiyerler ise, “Buradaki Sutopu 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu çok verimli geçiyor. Gerek uygulama dersleri, gerek teorik derslerinde bilmediğimiz konular hakkında hocalarımızın eşliğinde ince detayları öğrenerek, bilgilerimizi daha çok geliştirmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da kendi sporcumuz olacak öğrencilerimize o bilgileri aktaracağız. Kursumuz çok güzel geçiyor. İnşallah eğitim sonunda antrenörlük belgemizi alacağız. Hocalarımıza bizlere vermiş olduğu eğitimlerden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR