![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_YAPILDI_(1).jpg)
SUTOPU 2. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU ALLEBEN'DE YAPILDI
GAZİANTEP’E İNANILMAZ BİR TESİS YAPILMIŞ
Alleben1 Yüzme Havuzunda gerçekleşen kursa, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 16 antrenör katılım gösterdi. Türkiye Sutopu Federasyonu Milli Takım Antrenörü Alp Olcayto, Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Hareket ve Antreman Bilimleri Ana Bilim Başkanı Prof. Dr. Bahtiyar Özçaldıran ve 16 eğitimci tarafından eğitim alan kursiyerler, Sutopu 2. Kademe Antrenörlük için, hocalarını dikkatle dinlediler. Sutopu oyunları hakkında çeşitli seminerlere tabi tutulan kursiyerler, 15 günlük eğitimin sonunda girecekleri sınavlarda başarılı olmaları takdirde, Sutopu 2. Kademe Antrenör olma hakkı kazanacaklar. Kurs hakkında bilgiler veren Türkiye Sutopu Federasyonu Milli Takım Antrenörü Alp Olcayto, “Bu kursta yüzme teknik ve taktik derslerinde kursiyerlerimize eğitim veriyoruz. Bu kursta, 16 kursiyerimiz çeşitli sınavlara girecekler. Başarılı olan antrenörlerimiz kurs sonunda bir üst dereceye yükselecekler. Ben şimdiden tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum” dedi.
Alleben1 Yüzme havuzunu beğendiğini dile getiren Milli Takım Antrenörü Alp Olcayto, “Gaziantep’e yapılan Alleben1 Tesisini çok beğendim. Şehitkamil Belediyesi tarafından Gaziantep’e inanılmaz bir tesis yapılmış. Her konuda Türkiye’nin şartlarını zorlamış bir tesis haline gelmiş. Birçok konuda da Türkiye’ye örnek olmuş. Fonksiyonel bir havuz olduğunu düşünüyorum ” diye konuştu
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR