![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/TATIL_SURESINCE_DULUK_MESIRE_ALANI_DOLDU_TASTI.jpg)
TATİL SÜRESİNCE DÜLÜK MESİRE ALANI DOLDU TAŞTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Yaz aylarında sıcak havadan bunalarak dinlenmek isteyenlerin mekanı haline gelen Dülük mesire alanına ilgi bayram ve tatil süresince yoğunluğun en çok yaşandığı mekan oldu. Şehitkamil Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi başta olmak üzere bir çok yeniliğin yapıldığı mesire alanında vatandaşlar doyasıya piknik yaptılar.
Tatil süresince Dülük mesire alanına giriş ücretinin alınmamasından memnun olan vatandaşlar; “ Temiz hava ve sakin dinlenme yeri olan Dülük mesire alanına çok güzel hizmetler yapılmış. Tatil süresince gelip pikniğimizi çocuklarımızla burada yapıyoruz. Hem çocuklar doyasıya eğleniyorlar hem de biz temiz hava içerisinde pikniğimizi yapıyoruz. Bu nezih ortamı bize sağlayan ve tatil süresince Mesire alanına girişi ücretsiz yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR