![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/TEKVANDO_FEDERASYONUNDAN_BASKAN_FADILOGLU.jpg)
TEKVANDO FEDERASYONUNDAN BAŞKAN FADILOĞLU'NA PLAKET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
19-23 Ekim 2011 tarihleri arasında şehrimizde yapılan Ümitler Türkiye şampiyonasında Tekvando federasyonu olarak Şehitkamil Belediyesi ve Şehitkamil Belediyespor Kulübünün faaliyetlerini yakından takip ettiklerini, belirten Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Metin Şahin; “Şampiyonalarda Türkiye derecesi elde ederek Milli takımlarda ülkemizi, Avrupa da en iyi şekilde temsil eden Şehitkamil Belediyespor Kulübü’nün hizmetleri takdire şayandır. Bin 300 üzerinde olan lisanslı sporcu sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Bu başarıların elde edilmesinde büyük emekleri olan başta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Metin Şahin, adına plaketi Tekvando Genç Milli Takım antrenörü Cuma Tabur ve Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na takdim ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR