![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_32.jpg)
USTA KRAMPONLAR ŞEHİTKAMİL'DE YETİŞİR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
FUTBOL AŞKI BAMBAŞKA
Havanın sıcak olmasına rağmen futbol okullarında eğitim gören yüzlerce sporcunun her çalışmaya büyük özveri ve istekle geldiğini dile getiren Şehitkamil Belediyespor Kulübü Futbol Alt Yapı Sorumlusu Taner Özaykut; “Sporcularımızdaki öğrenme isteği ve arzusu çalışmaları pozitif yönde etkiliyor. Alt yapıda küçük ve yıldız yaş grubu çalışmalarında özellikle iyi bir futbolcunun sahip olması gereken temel değerleri minik sporculara aşılıyoruz. Bunun yanı sıra antrenmanlar esnasında yaptıkları pas maçları, ayak tenisi oyunları gibi etkinliklerin de çalışmalara renk katıyor. 2012- 2013 futbol alt yapı liglerinde takımlarında yer alacak sporculardan bir bölümünün yaz spor okulu kursiyerleri arasından seçileceğini futbol aşkı ile yanıp tutuşan sporcularının ise önümüzdeki dönemlerde mutlak başarıya ulaşacaklardır” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR