![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_42.jpg)
USTA OYUNCU ECE USLU BAŞKAN FADILOĞLU'NU ZİYARET ETTİ
“
BU TÜR ETKİNLİKLERİMİZ ZAMAN ZAMAN DEVAM EDECEK”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, usta oyuncu Uslu’nun güzel tiyatro gösterisi sergileyeceğini ifade etti. Uslu’yu Gaziantep halkıyla buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Fadıloğlu, “Vatandaşlarımızın güzel bir gece geçirmesi ve iş stresinden birazcık uzak kalmaları için bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. Amacımız vatandaşımızın ailesi ve çocuklarıyla huzurlu bir şekilde sosyal aktiviteler içinde bulunmasını sağlamaktır. Bundan sonraki süreçte de bu tür etkinliklerimizi zaman zaman Gaziantep ve Şehitkamil halkıyla buluşturacağız. Ece Uslu hanımefendiye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
USTA OYUNCU ECE USLU’DAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Şehitkamil ev sahipliğinde güzel bir tiyatro oyunu sergileyeceklerini vurgulayan Ece Uslu, “TOM, DICK ve HARRY adlı komedi tiyatro gösterisini Gaziantepli ve Şehitkamilli hayranlarımızın beğenisine sunacağız. Umarız güzel bir gece olur. Bu oyunu Şehitkamil Belediyesi organizasyonunda Gaziantep’te sergileyeceğimiz için çok mutluyuz. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR