![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NIN_HIZMETLERINDEN_MEMNUN_KALDILAR_(2).jpg)
VATANDAŞLAR KURBAN BAYRAMINDA ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ'NİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN KALDILAR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
EN İNCE AYRINTI DÜŞÜNÜLDÜ…
Şehitkamil Belediyesi’nin Kurban Bayramı münasebetiyle ilçenin 10 farklı noktasında hazırlamış olduğu kurban kesim yerlerinden vatandaşlar memnun kaldı. Belediye ekiplerince verilen kurban kesim hizmetleri devam ederken sabahın erken saatlerinde kurban kestirmek için gelen vatandaşlara Belediye tarafından sabah kahvaltısı olarak poğaça çay, bisküvi, topkek ve kahve ikram edildi.
VATANDAŞLARDAN OLUMLU TEPKİLER ALDIK…
Kurban bayramı süresince Şehitkamil Belediyesi’nin hizmetlerden memnun olan Şehitkamil Muhtarlar Dernek Başkanı ve aynı zamanda Yeşilova Mahalle Muhtarı İbrahim Halil Kargın; “ Eskiden kurban bayramında pislik ve kandan geçilmezdi. Son dönemde ve kurban bayramında Şehitkamil Belediyemizin yaptığı temizlik çalışmaları başta olmak üzere vatandaşın rahatını her zaman düşünen çalışmalar yapıyor. Belediye görevlilerince önce çöp poşetleri dağıtıldı ardından kurban kesim yerleri temizlendi ve kesim günü sabah kahvaltısı olarak poğaça çay, bisküvi ikram edildi. Vatandaşlardan çok olumlu tepkiler aldık. Başkanımızdan Allah razı olsun” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR