![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/vali_ve_baskan_yari_olimpik_yuzme_havuzu_gezisi_23-07-2012_(33)_kopya.jpg)
YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU KAPILARINI AÇTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
RESMİ AÇILIŞ BAYRAMDAN SONRA
Şehitkamil Belediyesi tarafından yaptırılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu kapılarını vatandaşlara açtı. Resmi açılışı Ramazan Bayramından sonra yapılacak olan yüzme havuzunu Gaziantep Valisi Erdal Ata gezdi. Başkan Fadıloğlu gezi sırasında Vali Ata’ya havuz hakkında teknik detay bilgiler verdi.
VALİ ATA BAŞKAN FADILOĞLU’NU TEBRİK ETTİ
Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Gaziantep için önemli bir proje olduğunu ifade eden Gaziantep Valisi Erdal Ata; “Çok güzel bir yüzme havuzu olmuş. Başkan Fadıloğlu’nu ve ekibini tebrik ediyorum. Geçen yıl Gaziantep için çok önemli olan ve büyük bir açığı kapatan Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinin açılışı yapılmıştı. Bu günde görüyoruz ki güzel bir proje daha hayata geçirilmiş. Gaziantep halkı için hayırlı olsun. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
SÖZLERİMİZİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ
Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Gaziantep’e artı bir değer katacağını ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Henüz buranın resmi açılışını yapmadık. İnşallah bayramdan sonra bakanlarımızın da katılımıyla burası için özel bir açılış gerçekleştireceğiz. Havuzumuz 15 gündür vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Çünkü böyle nitelikli bir yapının acilen spora katkısı olması gerekiyordu. O yüzden biz burada hizmet vermeye başladık. Şu an itibari ile sabah 06.30’ dan akşam 20.30 saatleri arasında yaklaşık Bin tane kursiyerimize hizmet veriyor. Bizim öncelikli amacımız burada nitelikli sporcular yetiştirmek. Aynı zamanda mevcut sporcularımızın burada spor eğitimini sağlamak. Yüzme sporunun yaş sınırını daha alt seviyelere düşürmeye çalışacağız. Havuzumuz tamamlandı. Bizim taahhütlerimizin arasında üç tane havuz yapmak vardı. Bir tanesi tamamlandı. Diğeri Merveşehir semtinde yılsonuna kadar tamamlanacak. Bir diğer havuzumuzu da belirlenen başka bir yere yapıp vermiş olduğumuz sözü yerine getireceğiz” dedi
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR