![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1688716094birlestirme-.jpg)
YAZ KAMPLARI BİNLERCE GENCİ MİSAFİR EDİYOR
GENÇLER DOĞADA BULUŞUYOR
Şehitkamil Belediyesi tarafından gençlerin doğayla daha yakından etkileşimde bulunmalarını sağlamak ve onlara unutulmaz deneyimler yaşatmak amacıyla Gençlik Kampı’nda başlatılan yaz dönemi büyük ilgiyle devam ediyor.
Gençlerin; doğanın güzelliklerini keşfetmelerine, yeni beceriler öğrenmelerine ve eşsiz maceralar yaşamalarına olanak sağlayan Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı, yaz döneminde de binlerce genç öğrenciyi misafir edecek.
İp parkurları, tırmanma duvarı, zipline, paintball gibi macera etkinliklerini bünyesinde barındıran Gençlik Kampı, ücretsiz olarak sunduğu ulaşım ve çeşitli ikramlarla gençleri mutlu ediyor. Koyu sohbetlere ev sahipliği yapan kamp alanında yeşilin tadını doyasıya çıkaran kampçılar, birbirinden heyecanlı etkinlikler sonrasında uzun süre unutamayacakları güzel anılar biriktiriyorlar.
RUTİNLERİNDEN UZAKLAŞIYOR, DOĞAYA BAĞLANIYORLAR
Gençlik Kampı faaliyetleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, macera parkuru etkinliklerinin, katılımcıların rutinlerinden uzaklaşmalarını ve doğaya bağlanmalarını sağladığını söyledi. Başkan Fadıloğlu, açıklamasında şunları söyledi:
“Gençlik Kampı etkinlikleri, katılımcı gençlerimizin rutinlerinden uzaklaşmalarını ve doğaya bağlanmalarını sağlıyor. Bu tür etkinlikler, stresi azaltmaya, zihni rahatlatmaya ve doğal çevreye odaklanmaya yardımcı oluyor. Macera dolu etkinlikler, takım çalışmasına teşvik ediyor, gençlerin birbirlerine karşı olan güven ve dayanışma duygularını pekiştiriyor. Kamp alanımızda 4 mevsim boyunca devam eden etkinliklerde, 30 bine yakın gencimizi misafir ediyoruz. Yaz döneminde düzenlediğimiz aile kamplarıyla 7’den 70 herkesi doğada buluşturuyoruz. Çalışmalarda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyor, gençlerimizi bir kez daha doğayla buluşmaya davet ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR