![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_23.jpg)
YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİ "BADMİNTON" İLE TANIŞTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BADMİNTON BRANŞI HER GEÇEN GÜN YAYGINLAŞIYOR
Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde gerçekleştirilen badminton seminerine katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü badminton antrenörü Ziya Koyuncu; “Şehitkamil Belediyesinin yaz spor okullarında farklı sporların gelişmesi için başlattığı çalışmalar kapsamında 70’in üzerinde öğrenci ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Koyuncu “Badminton branşı Türkiye genelinde her geçen gün yaygınlaşıyor. Bu sporu Gaziantep’te geliştirmeyi ve daha da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Şehitkamil Belediyemizin ortaklaşa düzenlediği bu ve buna benzer organizasyonlarda sporcu kardeşlerimizle bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.
Bu branşla ilk kez tanışan sporcular ise badminton branşının çok keyifli olduğunu Şehitkamil Belediyesi yaz spor okullarında eğitim gördükleri ana branş dışında masa tenisi, mini golf ve badminton branşlarında da eğitim gördükleri bu tip sosyal ve sportif etkinliklerle buluşmanın kendilerini mutlu ettiğini ve ileride bu tür sporlarla da ilgilenmek istediklerini sözlerine eklediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR