![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YENI_MAHALLE.jpg)
YENİ MAHALLE'NİN GÖRÜNÜMÜ DEĞİŞİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Belediye hizmetlerinin sunumunda veya acil yardım müdahalelerinde çarpık yapılaşmanın yol açtığı dezavantajları ortadan kaldırmak için; Şehitkamil Belediyesi yeni adımlar atıyor. Bu kapsamda Yeni Mahalle 29 Nolu Sokakta bulunan beş evin sahipleriyle anlaşarak yıkım kararı alındı.
BAŞKANIMIZI YÜREKTEN KUTLUYORUZ
Yıkım çalışmalarından son derece memnun olan mahalle sakinleri evlerinin önlerinin açıldığını ve Gençlik parkının ise görünümünün daha da güzel olduğunu vurgulayarak; “hizmetlerinden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.”
BAŞKAN FADILOĞLU: HALKIMIZIN REFAHI İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Yıkım çalışmasını yerinde izleyen Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu da; Gençlik parkının çok geniş bir alana sahip olduğunu ve niteliğini kayıp etmiş bir park haline geldiğini vurgulayarak “ Muhtarımız ve Mahalle’de yaşayan vatandaşlarımızla istişare ederek bu parkı yeni bir düzenleme yapmaya karar verdik. Parkın köşesinde bulunan dört tanesi şahıs mülkü bir tanesi ise belediyemize ait olan Beş evle ilgili yapmış olduğumuz anlaşmayla, vatandaşlarımızı mağdur etmeden evlerin istimlakini gerçekleştirdik” dedi.
Gençlik parkının görünümü açısından ve parkın içinde kuytu köşe yer olduğu zaman kötü niyetli insanların barınağı haline geldiğini dikkat çeken Başkan Fadıloğlu: Mahalle halkının göstermiş olduğu duyarlılığa ve hassasiyetinden dolayı teşekkür etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR