![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YEPYENI_BIR_GENCLIK_PARKI.jpg)
YEPYENİ BİR GENÇLİK PARKI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Özellikle güzel havalarda çevre sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Gençlik Parkı, Çıksorut Mahallesi’nde güzel bir dinlenme mekanı olarak dikkat çekiyor.
Yürüyüş Parkuru, Oyun Grubu, Spor Aletleri…
Çalışmalarına öncelikle alt yapı işlemleriyle başlayan Şehitkamil Belediyesi; parktaki kot farkı ortadan kaldırarak elverişli bir zemin oluşturuldu. Yeni bir kuyu açılmasıyla sulama sistemi geliştirilirken akabinde çimlendirme, aydınlatma ve kilittaşı döşeme çalışmalarıyla park büyük ölçüde yenilendi.
Çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiği Gençlik Parkı’nda yeni oturma grupları, yürüyüş parkuru, kauçuk zeminli çocuk oyun grubu ve fitness sistemleri kurulumu devam ediyor.
Yapılan çalışmalarla ilgili görüş bildiren mahalle sakinleri ise; Parkta eskiden, Kot farkı ve kapalı yapısından dolayı art niyetli kişilerin barındığını yapılan çalışmalar ile bunun ortadan kalktığını vurguladılar.
Vatandaşlar; “Belediyemize ve başkanımıza teşekkür ediyoruz. Eski haline göre çok farklı güzel bir park inşa ettiler. Mahallemizle ilgili çok güzel çalışmalar yapılıyor”diye konuştular.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR