![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(5)_492.jpg)
YEŞİL SAHADA 1 SEZON 5 ŞAMPİYONLUK
ALTIN KRAMPONLARIMIZI KUTLUYORUM
Şehitkamil Belediye Spor Kulübünün 2017-2018 sezonunda elde ettiği başarıları değerlendiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yeşil-siyahlı altın kramponları gönülden kutladığını ifade etti. Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Futbol akademimizde temel eğitimlerini aldıktan sonra Şehitkamil Belediye Spor Kulübü formasıyla kadılıkları il, grup ve Türkiye Şampiyonalarında şehrimizi başarıyla temsil eden altın kramponlarımızı yürekten kutluyorum. 2017-2018 sezonunda katıldıkları tüm kategorilerde dereceye giren, 5 farklı kategoride şampiyonluk sevinci yaşayan ve ilimizi temsilen katıldıkları bölgesel ve ulusal şampiyonalarda yeşil sahada başarı dolu bir performans gösteren sporcularımızın ilerleyen yıllarda daha büyük başarılara imza atacaklarına olan inancımız tam. Futbol altyapımızda elde edilen sportif başarılar kadar sporcu öğrencilerimizin akademik başarıları, saha içindeki ve saha dışındaki centilmence tutum ve davranışları, topluma faydalı birey olma bilinci kazanmaları bizler için çok değerli. Çok şükür tüm sporcularımız, bu kriterlere uygun şekilde yetişiyor. Başarı grafiğinin yükselmesi adına çalışmalarımız devam edecek. Başarıların elde edilmesinde emeği geçen, destek veren başta değerli velilerimiz olmak üzere, değerli antrenörlerimize teşekkür ediyorum.”
ÇALIŞTIK ÇOK İNANDIK VE BAŞARDIK
Sezon öncesinde belirledikleri hedeflere ulaşmak için çok çalıştıklarını, yarıştıkları her kategoride yeşil sahaya adım attıkları ilk andan itibaren şampiyonluğa inandıkları ve bu emeklerinin sonunda hedeflerine ulaşmayı başardıklarını ifade eden Şehitkamil Belediyesi Futbol Direktörü Taner Özaykut, sezon sonu değerlendirmesinde, “2017-2018 sezonu öncesinde belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için çok çalıştık, yarıştığımız her kategoride şampiyonluk ipini göğüslemek adına inancımızı hiç kaybetmedik, hedeflerimize ulaşmanın, bu başarıları yakalamanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüm sezon boyunca yeşil sahada yaptığımız mesaide hep destek ve ilgi gördük. Bu nedenle başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere tüm değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Başarılarda emeği geçen teknik ekipte görev yapan tüm değerli arkadaşlarımı ve sporcu kardeşlerimi kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR