![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1690262737a-.jpg)
YEŞİL SAHADA VEFA DOLU ORGANİZASYON
22 KULÜPTEN 462 SPORCU FORMA GİYİYOR
Gaziantep sporuna büyük değer katan unutulmaz isimlerinden merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci adına düzenlenen Futbol Turnuvası’nda final heyecanı yaşanacak. 22 farklı takımdan 462 sporcunun forma giydiği organizasyonda şampiyon, 48 heyecan dolu maçın ardından belirlenecek.
Yerel futbol liglerinde mücadele eden sporcuların sahaya yeniden dönüş süreçlerini hızlandırmak adına futbol sahalarında geleneksel organizasyonları peşi sıra gerçekleştiren Şehitkamil Belediyesi, vefa dolu bir organizasyonu daha Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile birlikte gerçekleştiriyor. Anlamlı organizasyonda, spor yöneticisi ve spor köşe yazarı olarak uzun yıllar Gaziantep ve Türk sporuna hizmet eden merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci, adının verildiği tesiste geride bıraktığı güzel hatıralarıyla anılıyor.
22 farklı takımdan 462 sporcunun meşin yuvarlağın başında buluştuğu turnuvada, Türkiye Futbol Federasyonu Gaziantep İl Hakem Kurulu tarafından görevlendirilen hakemler, bir yandan müsabakaları yönetirken bir diğer yandan da sahanın yıldızlarına değişen kurallar noktasında eğitimler veriyorlar.
TÜM KULÜPLERİMİZE İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Mehmet Hayri Özkeçeci anısına düzenlenen U13 Kategorisi Futbol Turnuvası ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, katılımcı kulüplere göstermiş oldukları vefadan dolayı teşekkür etti. Başkan Fadıloğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Merhum Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Hayri Özkeçeci adına düzenlenen futbol turnuvasına büyük bir ilgi var. Ben tüm kulüplerimize göstermiş oldukları büyük vefadan dolayı teşekkür ediyorum. Hayri abi her yönüyle çok kıymetli bir kişi, örnek bir karakterdi. Şimdi adının verdiği tesiste çocuklarımız ve gençlerimiz tıpkı onun görmek istediği gibi mücadele edip, eğitim görüyor, sosyal ilişkilerini güçlendiriyorlar. Bu organizasyonda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyor, sporcularımıza başarılar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR