![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_473.jpg)
YEŞİL-SİYAHLI DEV ADAMLAR DÖRT DÖRTLÜK
Her geçen gün rekabetin dozunun biraz daha arttığı Gaziantep Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde yeşil-siyahlı dev adamlar, kayıpsız ilerleyişini sürdürüyor. 2017-2018 sezonunda parke üzerine çıktığı 4 maçtan da galibiyetle ayrılan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, play off’a giden yolun kapısını ardına kadar açtı.
BÖLGESEL GRUP ŞAMPİYONASINDA İLİMİZİ TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ
2017-2018 sezonunda parkeye yansıttıkları basketboldan memnun olduğunu ifade eden yeşil-siyahlı kulübün tecrübeli Baş Antrenörü Bülent Erdoğan, il şampiyonu olarak bölgesel grup şampiyonasında Gaziantep’i temsil etmek istediklerini ifade etti. Erdoğan, seri galibiyetlerin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Sporcularımızın oynadıkları basketboldan memnunuz. Her geçen gün parke üzerine daha kaliteli bir basketbol yansıtıyoruz. Yeni bir ekibiz ve uyum sürecini her maç biraz daha aşıyoruz. Geride bıraktığımız her 40 dakika basketbolcularımız için ders mahiyetinde önemli bir tecrübe. Grup müsabakalarını kayıpsız tamamlayıp, play off sürecinde şampiyonluğa uzanmak ve ilimizi bölgesel grup şampiyonasında temsil etmek istiyoruz. Yeni statüsüyle Büyük Erkekler Basketbol Ligi altyapılarda oynayan çocuklarımız ve gençlerimiz için ilk hedef haline geldi. Basketbol adına daha iyi yerlere gelmek istiyorsak güçlü bir altyapının olmazsa olmaz olduğunu bilememiz gerekiyor.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR