![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YESIL-SIYAHLI_EKIP_2014-2015_SEZONUNUN_ILK_ANTRENMANINA_CIKTI_(6).jpg)
YEŞİL-SİYAHLI EKİP 2014-2015 SEZONUNUN İLK ANTRENMANINA ÇIKTI
KULÜB BAŞKANI MEMİK TERLEMEZ FUTBOLCULARA YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLEDİ
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Memik Terlemez, yöneticiler, teknik heyet yeşil beyazlı futbolcular Merveşehir ilçe Stadyumunda bir araya geldi. Futbolcular ve teknik heyet ile tek tek selamlaşan Başkan Terlemez, futbolculara ve yöneticilere şeker ikram etti. 2014-2015 sezonun ilk açılış antrenmanında futbolculara başarılar dileyen Başkan Terlemez; "Tüm oyuncularımın mübarek geçmiş Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum. Şehitkamil Belediyespor’u yeni sezonda daha iyi yerlere getirmek için elimizden gelen her şeyi göstereceğimize inanıyorum. Oyuncularımızla, yönetimimizle birlikte her zaman iç içeyiz. Bu takım için gereken her desteğe hazırız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR