![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(6)_410.jpg)
YEŞİL-SİYAHLI KULÜPTE BAŞKAN YENİDEN TERLEMEZ OLDU
AMACIMIZ; TOPLUMA FAYDALI BİREYLER YETİŞTİRMEK
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü çatısı altında yürüttükleri tüm çalışmalarda amaçlarının topluma faydalı bireyler yetiştirmek olduğunu ifade eden Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Başkanı Memik Terlemez, olağan genel kurul esnasında yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi:
“Şahsımı ve yönetim kurulumuzda görev yapacak olan arkadaşlarımı yeniden bu göreve layık gören tüm genel kurul üyelerimize ve kulübümüzün gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde bizlerden desteklerini esirgemeyen, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediye Başkanımız ve Kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na, değerli çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni dönemde de ilk ve öncelikli hedefimiz topluma faydalı bireyler yetiştirmek olacak. Faaliyet gösterdiğimiz tüm branşlarda Gaziantep ve Türk sporuna katkı sunmaya devam edeceğiz. Şehitkamil Belediyemizin destekleriyle gerçekleştirdiğimiz altyapı çalışmalarıyla bugüne kadar binlerce öğrencimizi lisanslamak suretiyle sportif faaliyetlerle buluşturduk. 2018-2019 sezonu başta olmak üzere bundan sonraki süreçte kulübümüz bünyesinde görev yapacak, formalarımızı terletecek tüm idari kadromuza, teknik adamlarımıza, değerli sporcularımıza gönülden başarılar diliyorum. Sakatlıklardan, cezalardan uzak, sporun tüm güzellikleriyle fair play çizgisinden hiç uzaklaşmadan yaşanan bir dönem olmasını ümit ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR