![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1699250277Basliksiz-1-.jpg)
YEŞİL-SİYAHLILAR POTADA BAŞARILARIYLA PARLIYOR
FADILOĞLU: “ÇALIŞMALARIMIZI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYORUZ”
Genç yeteneklerin yetiştirilerek Gaziantep ve Türk sporuna kazandırıldığı Şehitkamil Belediyesi Spor Akademilerinde, basketbol branşında yarışmacı takımlar elde ettikleri başarılı sonuçlar ve sahaya yansıttıkları oyunla adlarından sıkça söz ettiriyorlar.
Birçok gencin profesyonel bir basketbolcu olma hayalini, sunduğu büyük imkânlarla destekleyen Şehitkamil Belediyesi, müsabık takımlarının parke üzerinde elde ettiği başarılar ve profesyonel kulüplerin altyapılarına kazandırdığı sporcularla potadaki başarı grafiğine yansıtmayı sürdürüyor. Gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla adeta bacasız bir fabrika gibi işleyen basketbol akademilerinde, potanın dev adamları ve perilerinin keşfedilmesi, eğitilmesi ve rekabetçi bir seviyeye getirilmesi adına özel bir mesai yapılıyor.
ULUSAL DÜZEYDE HAZIRLIK
Yürütülen basketbol akademisi çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sadece yerel liglerde değil, aynı zamanda ulusal düzeyde mücadele edebilecek bir sporcu topluluğu yetiştirdiklerini söyledi. Başkan Fadıloğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Şehitkamil Belediyesi olarak, genç sporcularımızın yeteneklerini geliştirmek ve ulusal düzeyde rekabetçi bir sporcu havuzunun oluşmasını sağlamak adına çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Sporcu gelişim sistemimiz içerisinde, sporcularımız sadece yerel liglerde değil, aynı zamanda ulusal düzeyde de önemli bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor. Bu noktada teknik ekiplerde emek veren tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Bölge, Anadolu ve Türkiye Şampiyonaları için yeşil-siyahlı sporcularımız, sahaya yansıttıkları oyunla bu sene yine biz de varız, diyorlar. Ben, tüm sporcularımıza başarı ve sağlık dolu bir sezon diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR